Výrazne znižuje elektromagnetické žiarenie z 2G, 3G, 4G a 5G.

Podľa prieskumu spoločnosti Oracle v súčasnosti sú v celosvetovej webovej sieti navzájom prepojené bilióny zariadení.

To spôsobuje najväčšie elektromagnetické žiarenie všetkých čias na zemi aj vo vzduchu. Nepretržité vystavenie žiareniu môže poškodiť náš organizmus: elektrosmog je podľa oficiálnej klasifikácie WHO karcinogénom 2B. Môže sa aktivovať nádor.

Ochrana 5G elektrosmogu vo veľkosti kreditnej karty

5G Protection Card umiestnená medzi puzdrom na mobil a digitálnym zariadením časť škodlivého žiarenia absorbuje a transformuje.

Túto technológiu sme miniaturizovali, aby sa zaistila dokonalá bezpečnosť pri používaní inteligentných digitálnych zariadení.

Čo je elektrosmog?
about-img

Hlavné výhody

V dnešnom digitalizovanom „smart“ svete je už nevyhnutným prvkom, aby sa každý cítil úplne bezpečne pred zdravotnými rizikami.

 • neexistuje lokálna ochrana podobného zloženia a účinnosti
 • synergia fyzikálnych, chemických, biologických zložiek
 • absorbuje a moduluje
 • neovplyvňuje efektívne fungovanie zariadenia
 • počas používania sa nevyskytuje žiadny opačný účinok
 • negeneruje nebezpečnú protifrekvenciu
 • nie je symbolom
 • je vedecká
 • elegantný vzhľad karty, ktorý nie je cudzí
 • efektívne fungovanie preukázané nezávislým meraním, s.a.r. hodnoty udržiava pod limitnou hodnotou
 • zníženie efektívne funguje aj v 5G pásme
 • patentovaná
 • uznaná medzinárodnými oceneniami

Redukcia SAR pomocou 5G Protection Card

Pri jeho používaní znižuje množstvo absorbovanej dávky (SAR) v našom tele na úroveň, ktorá už nemôže spôsobiť zdravotné problémy.

Protokol o skúške zhody SAR

Pri používaní znižuje množstvo absorbovanej dávky (SAR) v našom tele na úroveň, ktorá už nemôže spôsobiť zdravotné problémy.

V bezpečí s 5G!

Výrazne znižuje elektromagnetické žiarenie z 2G, 3G, 4G a 5G. Digitálne nástroje je možné bezpečne používať.

Potvrdzujúce meranie – o znížení žiarenia

Naša ochrana telefónu o 90 % znižuje žiarenie telefónu, bez rušenia linky hlasového volania! Priemerný výkon 40 mW/m2, ktoré pôsobí na naše telo, 5G Protection Card zníži na 4 mW/m2!

E-shop

CR80 veľkosť karty 85,6 x 54 mm. Materiál: PVC 0,76 mm (30 mm + účinná látka), lesklý povrch s vodotesnou lamináciou. Obojstranná farebná tlač (4+4 C).

#Návod na použitie 5G Protection Card

Používanie 5G ochrany
je jednoduché!

Umiestnená medzi digitálnym zariadením a puzdrom funguje ako ochrana telefónu. Umiestnená v inom príslušenstve (peňaženka, puzdro na doklady, taška) slúži ako osobná ochrana proti elektrosmogu.

#povedali o nás

Referencie

“ Som veľmi spokojná so systemom SHS.Rozhodla som sa zabezpečiť ochranu na mobilné telefóny pre mojich členov rodiny vrátané mńa pred 6 mesiacmi. Hladala som už dávno bezpečnú ochranu pred nebezpečným žiareňím, o ktorom vieme, ale málo sa hovorí.
Rozhodla som za ochranu uloženú do mobilných telefónov preto, lebo členovia rodiny používajú telefón aj ako budík a bohužiaľ nabíajú zariadenie počas spánku. Moje skúsenosti sú prekvapujúce. Kludný, neprerušený a hlboký spánok ktorý pred tým nebol. Členovia rodiny sú vyspatí a počas dňa sú tiež kludnejší a menej unavení z psychickej námahy. Ďakujem SHS “

Ónódi Éva recenzia
Ónódi Éva

“ Produkty SHS SOLUTION sú vynikajúce neutralizačné stabilizátory elektromagnetického žiarenia na ochranu zdravia nás ako aj členov našej rodiny. “

Dominik

“ SHS Ochrana mám v účtovníckej kancelárii, pomáha náš každodenný boj s elektrosmogom! Naše postrehy, dlhšiu dobu vieme pracovať bez bolesti hlavy. Menej máme vysušenú pokožku na tvári. Oči sa nám menej červenajú. “

Timea

“ Kartu 5G Protection som si kúpila preto, lebo naše prostredie je vystavené elektromagnetickému znečisteniu, ktoré poškodzuje náš organizmus a môže viesť k zdravotným problémom. Táto karta je jedným z ochranných prostriedkov, ktoré nás chránia pred elektromagnetickým žiarením. Pomocou tejto karty môžete bezpečne používať inteligentné zariadenia (mobilný tel. a pod.) Chcela by som chrániť svoje zdravie a zdravie členov svojej rodiny, preto som sa rozhodla prekvapiť svojich rodinných príslušníkov touto užitočnou kartou, ktorá bude chrániť nielen mňa, ale aj ich zdravie. Ak chcete spraviť niečo pre zdravé životné prostredie, máte šancu kúpiť si 1 z týchto výrobkov a už ste niečo pre ochranu svojho životného prostredia a svojho zdravia urobili. “

B.M.

“ Mám zakúpenú SHS kartu na ochranu mob. telefónu a od začiatku používania karty pociťujem zmenu v zdravotnom stave k lepšiemu. “

H. Mária

Certifikáty

Skúmanie vysokej frekvencie a skúmanie elektrického poľa

Verkotan laboratorium

SAR Compliance Test Report: Spaceharmony-system E-smog (HU)

2023

SAR Compliance Test Report: Spaceharmony-system E-smog (EN)

2023
Použitie
Meranie žiarenia
Ochrana 5G

Navštívte náš e-shop