Ochrana auta SHS Cars

Všetko o SHS Cars sérií

Séria SHS CARS poskytuje ochranu vodičom a ich spolujazdcom pred elektromagnetickým žiarením v aute. Ide o komplexnú technológiu, ktorá nám poskytuje z hľadiska žiarenia usporiadaný životný priestor aj pri cestovaní.

Čoraz sofistikovanejšie technológie vozidiel, ako je GPS ovládanie, GPS sledovacie zariadenia, diaľkové ovládače, napájacie príslušenstvo, rádiové a hudobné systémy, všetky vyžarujú elektrosmog, predstavujúce riziko.

Vyhotovené zo špeciálnej vysoko jemnej 12-18 % chrómovej ocele, nehrdzavejúcej ocele, pomocou presného nástroja na povrchovú úpravu, povrchovým laserovým gravírovaním, špeciálnou technológiou.

services-sm-img
services-sm-img

Ochrana v aute

services-sm-img

Veľkosť žiarenia pozadia v uzavretých priestoroch, ale mimo ľudského tela, môže byť až 45-50 krát vyššia ako hodnoty vo voľnom priestore. Naše moderné autá majú modernú elektroniku. Čoraz sofistikovanejšie technológie vozidiel, ktoré pomocou GPS riadenia, GPS sledovacieho zariadenia, diaľkových ovládačov, napájacieho príslušenstva, rádiových a hudobných systémov, bluetoothu zvyšujú efektivitu vozidla a našu bezpečnosť a pohodlie. Škodlivé účinky týchto systémov nás obklopujú nepostrehnuteľným spôsobom.

Negatívne informácie v úzkom priestore
Karoséria vozidla funguje ako Faradayova klietka, ktorá celé elektromagnetické žiarenie zatvorí do úzkeho interiéru vozidla. Naše telo reaguje na tento účinok únavou, bolesťami hlavy, stratou koncentrácie a spomalením reflexov. Z hľadiska elektromagnetického žiarenia, ktoré už bolo podrobne popísané vyššie, najzraniteľnejšou osobou nemusí byť nevyhnutne tá, ktorá auto riadi. Napríklad cestujúci sedí vedľa batérie, reproduktora alebo jednotky Bluetooth, a hodnoty žiarenia môžu byť pochopiteľne vyššie. Týmto spôsobom je cestujúci minimálne rovnako vystavený nebezpečenstvu žiarenia ako vodič.

SHS Cars – komplexné riešenie vo vašom aute

Ide o komplexnú technológiu, ktorá nám poskytuje z hľadiska žiarenia usporiadaný životný priestor aj pri cestovaní.

Navštívte náš e-shop